Ucuz Köpek Mamaları

Köpek besleyenlerin ceplerini rahatlatacak kampanyalı köpek maması seçenekleri ile karşınızdayız.  Derlediğimiz kampanyalı köpek mamalarını satın almak için petburadaya göz atabilirsiniz.

Büyük boy bir köpek maması alıp aylarca kullanmak istiyorum diyorsanız: ProPac,Kuzulu ve Pirinçli Köpek Maması 15 Kg’nın fiyatı kdv dahil %15 indirimle birlikte 133,40 TL (Bu ürünün özelliği kargosunun ücretsiz olması)

1 yaş üzeri Golden Retriever ve Labrador Retriever köpeğiniz varsa, bu köpekler için uygun fiyatlı bir köpek maması seçeneğimiz de var. Eukanuba
Eukanuba Golden Retriver Maması 12 kg KDV dahil 143,10 TL, bu üründe %10 indirim de, aynı zamanda bu ürünün de kargo masrafı bulunmuyor.

Yavru köpek besliyorsanız eğer sizin için de bir seçeneğimiz var. Proplan Tavuklu ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 3 Kg’nın fiyatı %7 indirimle 51,15 TL ancak bu üründe kargo ücretsiz değil.

Son ürünümüz de,  Royal Canin’in Alman Kurtları İçin German Shepherd Junior Köpek Maması 12 Kg’lık bu ürünün kdv dahil fiyatı 152 TL, bu üründe de kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Sizin için uygun fiyatlı ürünleri derlemeye devam edeceğiz. Hayvan beslediğiniz için cebiniz yanmak zorunda değil. Uygun çözümlerle masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>