Keops Pet Kuaför

Keops Pet Kuaför Hakkında

Keops Dog&Cat Kuaför 1997 yılından beri Küçükyalı / İzmir adresinde evcil hayvan sahiplerine hizmet vermektedir.

İzmir’de profesyonel anlamda evcil dostlarımıza kuförlük ve bakım hizmeti  veren ilk kurumdur.

Amacımız evcil dostlarımıza profesyonel kadromuzla mükemmel hizmet vermektir.

Bu amaçla makas traşı, makina traşı, cocker model traşı, poodle model traşı, bicon freezer model traşı, terrier traşı başta olmak üzere her türlü profesyonel traş biçimini anestesisiz olarak (bayıltmadan) uygulamaktayız.


Keops bir veterinerlik kuruluşu değildir. Keops’un hizmetleri pet kuaförlük ve bakım hizmetleridir. Bizi farklı kılan da budur.

İzmir’in her yerinden ve İzmir dışından müşterilerimiz en iyi referansımızdır. Bir çok veteriner hekim müşterilerini kuaförlük hizmetleri için bize yönlendirmektedir.

Keops Pet Kuaför İletişim Bilgisi

Tel.: 0 (232) 232 33 12
Adres : Mustafa Kemal Sahil Bl. No.399 Küçükyalı / İzmir
Web Sitesi : www.keopspetkuafor.net

2 thoughts on “Keops Pet Kuaför

  1. Ben Keops yetkililerine teşekkür ediyorum. Benim 5 yaşında terriyer köpeğim çok agresif olmasından dolayı traşı çok zor oluyordu. Murat beyle tanışmayla bu sorun ortadan kaltı çünkü Keops’ta bayıltamadan traş yapılıyor. Tüm köpek severlere tavsiye ederim…

  2. Murat bey merhaba ben bi sibirya kurdu aldım yaklasık 3 yasında fakat kızım çok kirlenmiş beyaz olan tüyleri artık kahverengi olmus arka kısmı ve kuyruğu artık tamamen topaklanmış açılması mumkun değil gibi acaba bu traşla düzelirmi düzelme imkanı varsa sizinle irtibata geçmekistiyorum .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>