Hobby Pet Shop

Hobby Pet Shop Hakkında

Firmamız 2003 yılında kurulmuştur. Akvaryum, kedi, köpek, balık, egzotik hayvanlar ve malzemelerinin toptan, perakende satışını yapmaktadır. Anlaşmalı otobüs ve kargo firmaları ile Türkiye’nin heryerine canlı hayvan ve malzemelerini göndermekteyiz.

Hobby Pet Shop İletişim Bilgisi

Adres : Altı Eylül Mahallesi, Atalar Caddesi No : 68 Merkez – Balıkesir
Tel.: 0 266 239 51 57
Faks : 0 266 239 51 57
Web Sitesi : www.hobbypetshop.com

3 thoughts on “Hobby Pet Shop

  1. iyi günlerrrr biras daha çaba göstermeniis lasıım o kadar başarılı deilsiniiiz saygılar

  2. Orada Emre abi var, gerçekten öncesinde ve sonrasında havyanın herşeyiyle ilgileniyor. Bu işi para kırmak için yapan insanlar değiller. 3. köpeğimi aldım oradan ve herhangi bir sıkıntım maduriyetim hiç olmadı hala da destek çıkmaktalar.

  3. Merhaba..
    Bir ara eşim ile beraber Hobby Pet Shop önünden geçiyorduk. Kafeste küçük sevimli bir köpek var.. İçer girdik ve fiyat sormaya başladım. Oradaki adam isteksiz şekilde köpeğin fiyatını söyledi ve hemen yanımızdan ayrıldı. Köpek 600 lira demesiyle yan bölüme geçmesi bir oldu yani.. Bende hemen çıktım oradan..3 Gün sonra Karşısındaki Pet shopdan Rottweiler yavrumu aldım.. ve aynı dükkandan neredese köpeğin fiyatı kadar da alışveriş yaptım. Beni müşteri olarak değilde öylesine köpeği sormuş bir vatandaş olarak gördüler ama kaybettiler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>