Arkadaş Pet

Arkadaş Pet Hakkında

1987 yılında canlı evcil hayvanlar, aksesuarları ve gereksinimlerini ithal ederek Türk tüketicisine sunduk. Bu sektörde birçok ilke imza attık ve uluslar arası kalitedeki evcil hayvan malzemelerini Türk hayvan severlere en uygun fiyatlarla toptan ve bayi satış sistemiyle tedarik etmeye gayret ettik.

1995 yılına geldiğimizde, Arkadaş Pet Market zincirinin ilki olan Kozyatağı CarrefourSA Arkadaş Pet Market açıldı. Böylece İstanbul’ lu hayvan severler kaliteli, modern, Dünya standartlarında ve her çeşit evcil hayvanla ilgili yaklaşık 4000 çeşit ürün bulabilecekleri bir evcil hayvan mağazasına kavuştular. Aynı zamanda Arkadaş Pet Market akvaryum balıklarından sürüngenlere kadar uzanan çeşitleriyle her çeşit canlı hayvan satışını hijyenik ve yasal olarak yaptı.

Bugün Arkadaş Pet Market Kozyatağı, İzmir ve Ümraniye CarrefourSA’ lar da ki Petshop marketleriyle,  Alsancak/İzmir, Bostancı, Kadıköy, Koşuyolu, Moda,Göztepe, Bakırköy,Kavacık ve Kazasker  mağazaları Anadolu Yakası Kurye Servisi ve Online Satış www.arkadaspet.com  ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.
2006 Yılından itibaren Kazasker Mağazamız bünyesinde  250 metrakarelik  Showroomumuz ile  Deniz Akvaryum tutkunlarına hizmet vermeye başladık.

Arkadaş Pet İletişim Bilgisi

Adres : Şemsettin Günaltay cad. No:111/A Kazasker / İstanbul
Tel :  0 216 410 40 02
E-posta : webmaster@arkadaspet.net
Web Sitesi : www.arkadaspet.net

One thought on “Arkadaş Pet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>